hovno plucící galaxií a kunda do vesmíru

21. srpna 2017 v 23:15 | silly_slivka
Písnička "Igor Pelech" od skupiny Zrní se neskutečně liší od těch ostatních. Když ji šlyšíš poprvé, tak tě chtyne a už nepustí. Tak si ji pusť, poslouchej, a pak vlastně pochopíš o čem celý tento článek je.


Těsně před začátkem prázdninu nás v Ostravě kluci ze Zrní byli a vystupovali se svým improvizačním koncertem. Bylo to krásný a inspirující. Po koncertu se mi povedlo pár z nich odchytit, pokecat a sdělit jim svůj nápad a zda-li se jim líbí. Řekli že jo (i když zpočátku mě jejich pohledy dosti pobavily)! Tak jsme se rozloučili se slovy "Tak já vám to hodím na Coloursech na stage!" "Tak jo!". Byla jsem štěstím bez sebe.
Tak jsem tedy druhý den vyrazila do krámů pro barvy a tašky. V hlavě jsem měla do puntíku vymyšlené jak hovno plující galaxií a kunda do vesmíru budou vypadat. Pár dní to zabralo, a modré prsty od galaxie jsem měla ještě týden.
Pár dní před začátkem Colours Of Ostrava mě přijel navstívit můj kamarád, že si chce nafotit industriální prostředí Ostravy na maturitní práci. Vzala jsem s sebou jednu tašku, že by nebylo špatné ji nafotit, ať mám krásnou vzpomínku.

Jelikož mi nějakým způsobem nejde vložit fotka, zde je odkaz na fotku tašky na mém instagramu.

Pak už stačilo jen počkat na druhý den Colours. Koncert byl skvělý, taška hozena, Zrní byli pobaveni a já spokojená. Cituji slova zpěváka: "Tu tašku musím ukázat ženě!"

Když jsem původně sdělovala tento nápad mamce, byla jsem odměněna pohledy jako *toto mi prosím nedělej* nebo *ty nejsi moje dcera*. Nakonec se jí to líbilo!

Tento zážitek mě hrozně nakopl. Mám stále větší a větší chuť zkoušet nové věci a pořád se zdokonalovat.

!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama